Avatar uživatele
zjentek

Do připravovaných pokrmů se přenese energie toho, kdo pokrmy připravoval. Pravda, nebo lež?

Chápu, zřejmě to nebude otázka jako z Quory, ale… Já jím několik let jen v Globusu. Nikde jinde. A teď, mezi svátky, jsem zde spatřil kuchařku, která se náhodou ukázala, když cosi mezi dveřmi řešila s dámou na bufetu, no a okamžitě jsem se do ní mocně zamiloval. Myslíte, že právě skrzá to připravované jídlo mě mohla takto očarovat? Otázka v poli pro otázku je však míněna všeobecně. Takže jde vlastně o dvě otázky. Děkuju.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, aliendrone před 155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Tak JE prokázána existence možného přenosu. Jestli zamilovanosti nevím, ale průjmu (třeba ve formě salmonely) ZCELA URČITĚ. 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Na to lze říci jediné: další bláboly.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Něco na tom může být, říká se, že nejlepší se vaří v té restauraci, kde je zamilovaný kuchař 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Urcite ano! Jak se rika: laska prochazi zaludkem! Takze konecne budes mit zenskou v realu, a ne jen na internetu! Musis ji vylakat ven z kuchyne, musis chvalit jeji pokrmy a ona se urcite chytne!
Hodne zdaru!! Neni nic krasnejsiho, nez jit do Noveho roku se zamilovanym usmevem na tvari!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkone a existuje vůbec otázka, na kterou bys TY neznal odpověď? Těžko, jako, že?

Nový příspěvek