zjentek

Do připravovaných pokrmů se přenese energie toho, kdo pokrmy připravoval. Pravda, nebo lež?

Chápu, zřejmě to nebude otázka jako z Quory, ale… Já jím několik let jen v Globusu. Nikde jinde. A teď, mezi svátky, jsem zde spatřil kuchařku, která se náhodou ukázala, když cosi mezi dveřmi řešila s dámou na bufetu, no a okamžitě jsem se do ní mocně zamiloval. Myslíte, že právě skrzá to připravované jídlo mě mohla takto očarovat? Otázka v poli pro otázku je však míněna všeobecně. Takže jde vlastně o dvě otázky. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak JE prokázána existence možného přenosu. Jestli zamilovanosti nevím, ale průjmu (třeba ve formě salmonely) ZCELA URČITĚ. 😉 😁 😁

Další odpovědi
elkon

Na to lze říci jediné: další bláboly.

paul1

Něco na tom může být, říká se, že nejlepší se vaří v té restauraci, kde je zamilovaný kuchař 🙂

cappuccino

Urcite ano! Jak se rika: laska prochazi zaludkem! Takze konecne budes mit zenskou v realu, a ne jen na internetu! Musis ji vylakat ven z kuchyne, musis chvalit jeji pokrmy a ona se urcite chytne!
Hodne zdaru!! Neni nic krasnejsiho, nez jit do Noveho roku se zamilovanym usmevem na tvari!!

zjentek

Elkone a existuje vůbec otázka, na kterou bys TY neznal odpověď? Těžko, jako, že?