deeep

Do kdy platí 7denní dál. známka Slovinsko, koupená 5.6.? Do 12. nebo jen 11.6. V tom aby se prase vyznalo. Dík !

Je 7 denní plus 7 dní ? ( 7 dní ode dne vyznačeného na známce) nebo vlastně jen 6 denní, počítáli se i den koupě?(potom za známku koupenou před půlnocí platím 15 % ceny za neodebranou službu, to by snad v EU nemělo být možné).

Nejlepší odpověď
standa

Rozhodují není den koupě, ale vyznačený den na známce, od kterého začíná platnost.

Tento den „začátku“ musí na známce vyznačit prodejce.

Další odpovědi
1popelka1

pokud máte vyznačený den 5.6., 11.6. vám ještě platí (do půlnoci toho dne), 12.6 už ne.

Miroslavst

platí 7 dní včetně dne označení (den označení je prvním dnem platnosti, poslední den platnosti je 7. den v pořadí, tedy známka zakoupení od soboty, platí do pátku 24:00 hodin následujícího týd­ne)