Dneska jsem bouchla kamarádku do nosu(nechtěně )nechce se semnou bait co mám dělat?

Dneska jsem se bavila s mojí kámoškou a druhá kámoška za mnou přišla a chtěla mi něco ukázat ale já si jí nevšimla a nechtěně jsem jí bouchal do nosu že se až rozbrečela a když na n promluvím tak se dívá jinam a neodpovídá mi pomozte mi prosím je to moje dobrá kamarádka a nechci jí opustit a nechci oby ona mě opustla Díky
Doplňuji:
prominte Bait-bavit

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jestli je to dobrá kamarádka, tak by ti měla odpustit, protože mi to přijde jako pěkná blbost :D Prostě se jí omluv a řekni, že to bylo omylem... Pokud se s tebou jenom kvůli tomu přestane bavit, tak to asi moc dobrá kamarádka není ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Neřeš to. Pokud je to kamarádka, zítra nebo pozítří se tomu zasmějete obě. A když ne, nepřijdeš o kamarádku, ale o ... a nic se neděje ;-)
Zkušenost

Pokročilý

Předpokládám, že ti je 10 a nejradši máš Justina Biebera :D Jen vtip, prostě se jí omluv, řekni, že tě to mrzí, snaž se jí rozveselit!

Pokročilý

omluv se jí řekni že to byl omyl a že tě to mrzí a třeba ji něco navrhni.( zábavu nebo ji pozvi na džus nebo tak něco)

Pokročilý

Pokud je to tvá opravdová kamarádka,za pár dní to určitě "vyšumí".Zkus si o tom s ní promluvit,že tě to mrzí,kup jí třeba zmrzlinu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.