kvitecko

Divné chování u fenečky

mame 1rok a pul starou fenečku křížence a zničeho nic se začala chovat divně.Nechce skoro pít ani jíst jen leží a když chodí tak je jak tělo bez duše a sem tam zakňčí ..Vždy když nam třeba upadl kousek jidla na zem tak ho honem sebrala a ted se ji nechce jen na to kouka..pořad leží a spí a to byla vždy hyperaktivní.. děkuji za radu
Doplňuji:
váží 15kilo…sem tam se celá chvěje..co vím tak nic neměla

Nejlepší odpověď
Drap

Jak pers přestane pít a stává se apatickým, může se jednat o banalitu, ale také třeba o řadu závažných problémů. Osobně bych co nejrychleji navštívil zvěrolékaře. V těchto případech je obtížné radit takto na dálku.

Další odpovědi
bolak

Kolik váží? Neklepe se? Udrží se na nohou?
Todle dělal kamarádovi ratlík. Nakonec se ukázalo že se mu někde ze špajzu podařilo vyhrabat perník. Neupadlo vám pod stůl něco s čokoládou? Ono u těch malejch psů stačí třeba i čtvereček čokolády nebo jedno kousnutí a už může mít namále.

www

Jednoznačně navštívit veterináře.
Zkušenost