Avatar uživatele
jirka F

Díváte se rádi na pohádky i jako dospělí?

V TV.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, paul1, EKSOT123 před 587 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

B) ne

Nemusím je, dokone ani na Vánoce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

B) ne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

C) mám jinou odpověď

Myslíte Televízne spravodajstvo, prenosy z Parlamentu a politické informácie tlačových médií?
Mám rada rozprávky, keď už som sa vrátila do detského veku. tie staré nemodernizované sú často lepšie než politické spravodajstvo. Majú totiž v sebe aj myšlienku. Dokonca v nich dobro zvíťazí nad zlom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

A) ano

Celkem ano, zvlášť proto, že skoro v každé je celkem solidní humor.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

C) mám jinou odpověď

Když nemám televisor od roku 2005, poněkud se v něm nemohu dívat na nic, tedy, ani na pohádky. 🙂

Jinak výjimečně, a to jenom vybrané (das Licht der Liebe, třeba), protože takové ty všelidově oblíbené, jako jsou Tři oříšky pro Popelku, nebo Morozko, vysloveně nesnáším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

B) ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

A) ano

Někdy ano, záleží jaké. Určitě ne přiblblé americké. Jedině naše a hrané. Máme jich dost, že nám může svět závidět.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lurius

A) ano

Pohádkové komedie na úrovni můžu vždycky, ale na klasiku koukáme už spíš pro navození vánoční atmosféry a nostalgie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

A) ano

Jo. Myslel jsem, že se na ně dívají skoro všichni dospělí, tedy i sami bez dětí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

A) ano

Dívame se,a rádi.Na klasické pohadky,jako Tři ořísky pro Popelku,S čerty nejsou žerty,Princeznu ze mlejna,Pyšnou princeznu apod.Taky na některé novější-Šťastny smolař apod
Občas si pustíme i animáky-V tom domě straší,Madagas­kar,Vzhůru do oblak…
Jediné co nemáme rádi jsou německé pohádky

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Občas na večerní zprávy

Nový příspěvek