jirka F

Díváte se rádi na pohádky i jako dospělí?

V TV.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

B) ne

Nemusím je, dokone ani na Vánoce.

Další odpovědi
GM

B) ne

led

C) mám jinou odpověď

Myslíte Televízne spravodajstvo, prenosy z Parlamentu a politické informácie tlačových médií?
Mám rada rozprávky, keď už som sa vrátila do detského veku. tie staré nemodernizované sú často lepšie než politické spravodajstvo. Majú totiž v sebe aj myšlienku. Dokonca v nich dobro zvíťazí nad zlom.

paul1

A) ano

Celkem ano, zvlášť proto, že skoro v každé je celkem solidní humor.

Filip84

C) mám jinou odpověď

Když nemám televisor od roku 2005, poněkud se v něm nemohu dívat na nic, tedy, ani na pohádky. 🙂

Jinak výjimečně, a to jenom vybrané (das Licht der Liebe, třeba), protože takové ty všelidově oblíbené, jako jsou Tři oříšky pro Popelku, nebo Morozko, vysloveně nesnáším.

Lgee

B) ne

elkon

A) ano

Někdy ano, záleží jaké. Určitě ne přiblblé americké. Jedině naše a hrané. Máme jich dost, že nám může svět závidět.

Lurius

A) ano

Pohádkové komedie na úrovni můžu vždycky, ale na klasiku koukáme už spíš pro navození vánoční atmosféry a nostalgie

EKSOT123

A) ano

Jo. Myslel jsem, že se na ně dívají skoro všichni dospělí, tedy i sami bez dětí.

Rocker

A) ano

Dívame se,a rádi.Na klasické pohadky,jako Tři ořísky pro Popelku,S čerty nejsou žerty,Princeznu ze mlejna,Pyšnou princeznu apod.Taky na některé novější-Šťastny smolař apod
Občas si pustíme i animáky-V tom domě straší,Madagas­kar,Vzhůru do oblak…
Jediné co nemáme rádi jsou německé pohádky

plebs

Občas na večerní zprávy