Alvin94

Od kolika let věku může dítě na dětskou čtyřkolku?

chci si koupit detskou ctyrkolku, ale nevim od kolika let je, prosim pomozte. Cyrkolka zdehttp://www­.minibike-minicross.cz/Detska-ctyrkolka-Nitro-Cobra-II-800W-modra/ muj kamos rikal ze muzou policisty dyt pokutu je to pravda? A taky rikal ze je od 15 ale ja mu nejak neverim

Odpovědi
Kelt

Je třeba vzít v úvahu více faktorů. Předpokládá se určitá manuální zručnost a obratnost u dítěte, hmotnost a taky odpovědnost, respekt, že v určité situaci při špatném ovládání může být nebezpečná. Někdo třeba v 7 letech , druhý ani ne v 18.
Samozřejmě pod dozorem.

Klaproth

Záleží na rodičích, od kdy mu to povolí.