Avatar uživatele
zjentek

děti už nesměj uzeniny?

tak jsem byl zase po roce v krámě v sekci uzenin kvůli tý maďarský čabajce na jednohubky a tam jsem spatřil „dětskou šunku“ ..to už lidstvo dozrálo a vyspělo tak daleko, že ostatní uzeniny už děti nesměj?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3415 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ale smějí,ale asi ne ve větším množství.Jinak ta dětská šunka taky obsahuje pěkný humusy.
http://www.che­mievjidle.cz/sun­ka/detska-sunka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Častá konzumace uzenin neprospívá ani dospělým. Dětská šunka je jen marketingovým tahem. Nedá se říct, že by patřila mezi nejkvalitnější. Stačí si přečíst složení takovýchto výrobků a bude ti jasno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Vepřová šunka je z vepřového, drůbeží šunka z drůbežího, hovězí šunka z hovězího…
Z čehopak je dětská šunka?
😉
Jo – opravdu z těch největších ´stra*ek´ – patří mezi ty nejméně zdravé (nebo, chceš-li, mezi ty nejjedovatější)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Když už šunt nedokážeš prodat jinak, zkus to přes sex nebo děti. Proto dětská šunka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě je to jen nachytávka pro rodiče, kteří pak mají pocit, že dají dětem něco, co je zdravé a je určeno jen jim. Existují i „dětské“ párky. Doporučuji všem rodičům, aby si přečetli složení výrobků a kupovali zboží podle toho. A samozřejmě nejen pro děti, ale i pro dospělé. Co nejvíce procent masa, co nejméně tuku a „éček“. Opravdu stojí za to, si to číst. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

to já sem zas před 20 lety viděl dětskou kolu, bez kofejnu, ale pak zmizela – ať si prej cikáni pijou kofejn … budou pak lepčí ve škole

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví