Bronzový

Děláte známým, kamarádům nebo členům rodiny přáníčka tzv. "PFka" ??? :)

Já je dělám každý rok a zrovna teď na jednom pracuji :) Vždy se snažím vyfotit pěknou fotku, přidat text a protože už je "doba kompjůtrů" tak je rozešlu přes internet. Ale pamatuji i na dobu kdy jsem je dělal ručně a posílal v obálce :) A co vy, taky tvoříte ? :)
Doplňuji:
U nás doma to je taková malá tradice :) ptám se jenom na tvůrčí nápady ostatních. PS l564: Je mi 21 a určitě nemám na mysli vytváření nějakých PF pomocí lepení makarónů nebo tak, takže nevím v čem hraje roli věk :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Z mých pokusů. Někdy se daří víc, někdy míň...
http://leteckaposta.cz/…
Doplňuji:
Je to v *gif, takže se to rozhýbe v prohlížeči. Já používám Zoner, ale zvládne to i WMP při nastavení na opakování.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, děláme. Manžel je malíř a vytváří moc pěkné a vkusné návrhy na novoročenky. Probíráme spolu různé styly, máme takové oficiální, pak osobnější pro známé, další pro rodinu, pro některé kamarády i individuální - s nějakým skrytým fórkem, který je pro ně ten pravý. Já si hraji s barvami a celkově s grafikou. Už máme připravených pár kousků:-)

Ano, už od studentských let vyrábím PF. Začala jsem formou linorytů nebo dřevorytů a u této tradice jsem zůstala. Posílám je dodnes poštou.

Zlatý

Kdysi jsem udělala spoustu PF z koupených suků z větví, na jednu stranu jsem namalovala xichtík s úsměvem, na druhou stranu PF a rok a do vyvrtané dírky jsem uvázala mašličku. Pak jsem se postrojila na čarodějnici a obešla jsem hospůdky v okolí. S překvapením zjišťuji, že dost lidí má ta moje PF uschovaná. Dneska už bych se ani přestrojit nemusela (☺) a PF dělám z upravených fotek.

Bronzový

Záleží kolik ti je =) Já jsem na „PFka“ dost starý abych toto dělal, ale když jsem chodil na ZŠ tak ve výtvarné hodině jsme to dělaly z lina. Vždy jsme si ta vyřízly obrázek který se namočil v barvě a ten se obtiskl na papír.

Záleží na tom, na co mám chuť. Některý rok udělám lept, jindy to řeším počítačovou grafikou a rozešlu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.