Mahoney

Dělá se občanka už před patnáctými narozeninami nebo až po nich? Jak dlouho se na ni čeká?

Odpovědi
Vendys2

Já si ji dělala týden před narozkama ;) Lhůta čekání je různá, myslím si, že většinou 2 týdny až měsíc ;)

M.

Když děláš před, tak si musíš připlatit a ještě ji máš na kratší dobu.
Doba trvání má být měsíc, ale většinou je dřív.

Larissa

Zdarvím,
já měla svou první občanku někdy před dvanáctým rokem (nebo lehce po), nebyl s tím problém. Musela jsem si sice připlatit, ale žádnou neúnosnou částku. Měla jsem ji na pět let. 😉