panenka

Dekorační nálepky na zed

Dobrý den včera jsem si koupila dekorační nálepky na zed a chtěla bych se zeptat jestli si je můžu dát i nad wafky na zed.Manžel mi včera řekl že tam raději nemám dávat nic a mám to nechat prázdné.Mě se to ale nad těmi wafky prázdné nelíbí chtěla bych si tam něco dát můžete mi poradit děkuji.

Nejlepší odpověď
BEAES

Také takové nálepky ám, ale na dveřích. Vím, že takové nálepky drží jen na hladkém povrchu, pokud tam máte zeď, tak asi držet nebudou. Jinak si myslím, že by to tam nevadilo.

Další odpovědi
anonym

Zkuste to,nic nehrozí.Ale tipnul bych si,že tam asi dlouho nevydrží.Až začnete opravdu topit.

elektrikář

Pokud jsou plastové tak to nedoporučuji je to vystavené sálavému teplu buď se napečou tak že nebudou chtít dolu nebo se pokroutí a zhnědnou.