Zlatý

Dědí se ve vaší rodině z generace na generaci nadání, vlohy či schopností? Přebírají se různé tradice?

Vybral si potomek např. stejnou profesi či má shodnou nebo podobnou zálibu jako některý z jeho předchůdců?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě. Všichni mí mužští předkové inklinovali k přírodě, já rovněž, můj potomek také. Ženský zase povolání a záliby blízké povolání babiček atd. Tradice pomalu mizí, semtam se něco udržuje. Bohužel, dědíme i nemoci ))

Další odpovědi:

Zlatý

U nás bych jen těžko po něčem takovém pátrala.
Snad jen ty nemoci, bohužel.
Zajímavé snad je jen to, že všechny ženy v rodině z mé i manželovy strany nosí z různých důvodů brýle.
Muž žádný.

Zlatý

Stoprocentně zajisté ne, ale určité podobnosti tu jsou (možná častěji ob jednu generaci než přímo).

Bronzový

Kromě leváctví,postavy,kvality vlasů a zdraví i vlohy pro kreslení,schopnost se vyjadřovat písemně,vlohy pro básničky,povahu a temperament,i pro tu profesi,pedantství a vznětlivost - to vše se dědí.Aspoň u nás.Mám možnost to pozorovat na čtyřech sourozencích.Někdy se musí ale jít až k prarodičům.Tradice se sice dědí,ale život návyky a tradice trochu mění.Už se některé tradice tak přesně nedodržují.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.