ShadyPony

Pokud máte nějaké zkušenosti se hrou Dead Space 3, podělíte se o ně se mnou?

Chtěla bych si koupit Dead space 3 na PC. Vyplatí se mi to hrát bez toho aniž bych hrála D.S. 1 a 2? Je to dobrý díl, Jak dlouho jste to hráli a jak se vám to líbilo a co nelíbilo? Kolik vás hra stála?

Odpovědi
BANAN93

bohužel jsem to nehrál – kouknul jsem na video, a nevypadá to špatně – já si hry kupuji jen na multiplayer