libuska

Dcera je v USA nelegálně, vnuk je Američan. Jde pobyt dcery legalizovat?

Vím,že by se měla ptát v místě jejího bydliště, jen jsem si říkala, jestli někdo nemá podobnou zkušenost. Díky

Odpovědi
anonym

To se musíš ptát na ambasádě USA v Praze, nebo dcera v USA.

Jestli tomu dobře rozumím, tak vnuk, syn dcery má otce Američana? Pokud ano, tak to by se mělo řídít podle zákonu „sloučení rodiny“.
Více v diskuzi.

JájsemRaibek

Podle mého názoru asi nepůjde legalizovat, jelikož již zákon porušil tím, že je tam nelegálně.