Pokročilý

Dcera/6let/ si často stěžuje na pálení pochvy

Dcera si celkem často stěžuje na pálení pochvy,má ji červenou.Pomůže ji vykoupání v heřmánku,ale je to jen chvilková záležitost.Gynekolog nezjistil žádný problém.Nevíte nějakou účinou metodu?Máte podobnou zkušenost?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Zkuste jiného lékaře, požívejte jen čistě bavlněné prádlo, může tu být reakce na pot, Na nové neseprané džíny. prací prášek.umnělá vlákna a šampon. Kahotky bych víckrát máchal v čisté vodě a nepoužíval žádnou aviváž,intimní partie mýt pouze dětským mýdlem a po koupání vysprchovat vlažnou vodou.Osušit dětskou plenou.Může to být podrážděné i od ručníku. Doktora bych poprosil o laboratorní zkoušku.Na infekce. Jistota je jistota. Případně jako ochranu na podrážděná místa dětský olej nebo Niveu. Taťka dvou dcer.

Další odpovědi:

Bronzový

Nejlépe navštívit odborného lékaře a nedat na nějaké babské rady z tohoto portálu

Zlatý

Na mytí intimních partiích bych doporučuji intimní gel s tea tree http://www.apatykarka.cz/…, ulevuje od svědění způsobených záněty a urychluje hojení (mám vyzkoušeno) a mohlo by to zabrat, ikdyž je příčina zatím neznámá. A rozhodně vynechat spodní prádlo s příměsí elastanu a jiných umělých látek, ať nosí čistě bavlněné kalhotky.
Nebo v lékárně se dá zakoupit vaginální krémy, např. od Canestenu http://www.lekarna.cz/…, který uleví od pálení.

Zlatý

Mě teda pochva nikdy nepálila. :-)
Ale i tak bych to tipoval na nějakou alergickou reakci na mýdlo. Čili moje rada je: zkusit jiné mýdlo (přímo na intimní partie) nebo mýdlo úplně vynechat. Dále určitě se nekoupat, ale jen sprchovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.