zjentek

Dáváte ptákům vodu???

NEZAPOMEŇTE. Oni nás, lidskou rasu, občany, samo sebou přežijí, ale i tak…

(U nás na severu je nyní, v poledne, –14°C a méně.)

Odpovědi
Drap

Nedávám., teď v zimě bys musel chodit každé půl hodiny. Ptáci s najdou sami, kde se napít.

elkon

V zimě není nutno, ani to nelze, když je mráz. A pleteš si světové strany, pokud vím, tak jsi na východě republiky.

Emefej

Ano, dávám. Mám vyhřívanou napáječku.

zjentek

Elkon, tak o tom zpíval J. Nohavica, není to z mé hlavy>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vxjpS2zrxPI

„Větry fuči ze všech směru,
co si myslíš na to seru,
nemluv bo mě mory beru…“

elkon

Když to ale rovnou nedáš do souvislostí, tak je to z tvého pohledu nesmysl.

zjentek

…A jde to. Prostě musíš zvednout zadnici často a obměňovat zmrzlou vodu častěji, je to docela prosté k pochopení 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Pokud jsi méně znalý připomenu, že teplejší vody mrzne čím více teplá tím rychleji. Děkuju.

Dochy

To myslím není až tak úplně pravda. Jen za jistých podmínek může zmrznout po vystavení mrazu dříve ta teplá.