Zlatý

Davate do oken vanocni svetelnou vyzdobu? A mate uz nejakou?

Doplňuji:
Dávám jen bílé a neblikací, tak mi to moc pouťové nepřijde.
V pokoji je příjemné tlumené světlo a na vsrupní chodbě nepotřebuji pořád rozsvěcet. Na obouvání bot a pověšení kabátu je vidět.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne,jednak bydlím vysoko,jednak bych časem z blikajících barevných světýlek brzy chytla epileptický záchvat :-)
Mě stačí na stromečku led diody,mám ráda když si můžu nastavit světelnou vlnu,kdy světýlka pomaličku zhasínají a zase se zhasínají,žádné bláznivé blikání jak na třískotéce.
Doplňuji:
...pomaličku zhasínají a zase se rozsvěcují....

Další odpovědi:

Bronzový

Nedáváme.

Zlatý

Nemám a ani nebudu nic instalovat. Nepatří to k naší kultůře, a taky nechci mít dům vyzdoben jak pouťový kolotoč.

Bronzový

Nedavam,rekla bych ,ze by se toho Jezisek bal .DDD..

Zlatý

Svítí toho dost všude jinde .Nejsem příznivcem takových šaškáren , neumím si přestavit být v bytě - kde mi za okny blikají světla , to musí být nepříjemné.

Je to hezké a kouzelné o vánočních večerech :-) Teď? to zase ne, tak od 15. prosince minimálně :-)

Zlatý

Ne. "Výzdobu" tohoto typu přenechávám OD a cirkusovým šapitó. Do oken dáváme pár papírových sněhových vloček a na vchodové dveře Betlémskou hvězdu.

Zlatý

Do oken nic nedáváme. Světýlka dáváme jen na stromeček.

Zlatý

Jasně - je to romantické, decentní a něžné. Mě se to líbí. :-) Také máme takový "ledově" třpytivý balkón. Hezky nám to osvětluje byt, vypadá to dobře. Rozhodně nejsem pro sáně, soby, fousaté dědky v červené papaše, pestrobarevná blikadla à la Amerika! Když je to vkusné, celkově to dokresluje sváteční atmosféru, líbí se mi to a působí to až pohádkově. Teď je u nás navíc trochu "pocukrováno", takže to vypadá ještě líp.:-)

Stříbrný

Dávám. Bílé a neblikající. Mám ráda světýlka- když to není páté přes deváté, líbí se mi to. Bez vánočního osvětlení by mi asi o Vánocích něco chybělo :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.