Thomaszek

Dárek pro přítelkyni – Avon

Ahoj,
chci koupit nějakou kosmetiku/parfém přítelkyni k svátku. Narazil jsem na e-shop http://www.avo­ny.cz/ . Je to stejné zboží jako od těch Avon lady? Máte zkušenosti?

Díky

Nejlepší odpověď
Tryphena

Jenom s dovolením taková připomínka – kosmetiku a obzvlášť parfém, by si měla vybrat sama. Pokud na sebe naplácá cokoliv, tak je to jedno, ale pokud ne, tak by to překvapení mohlo být nepříjemné a vyhozené peníze.

Další odpovědi
Damiana

Je to Avon – pokud to nejsou „fejky“:-)
Ale vůni bych – být tebou – přes internet nevybírala – tedy pokud neobjednáváš něco konkrétního. Zašla bych do nějaké dobré parfumerie a tam si dárek vyzkoušela. Ale kupovat parfém je dost „nebezpečné“, strefit se druhému do vkusu je obtížné. Souhlasím s Tryphena.
A když tak – raději vybírej toaletku (toaletní vodu), je svěžejší.
Jestli chceš ale investovat do něčeho opravdu kvalitního (což bývá i dražší záležitostí), vyžádej si v parfumerii testery a dej je přítelkyni vyzkoušet. „Lepší“ vůně stojí kolem dvou tisíc (třeba Coco Mademoiselle od Chanelu v parfémové vodě skoro tři), takže se vyplatí mít jasno – radost bude o to větší. Přeji ti dobrou volbu a úspěch s dárkem:-)

briketka10

kupuji si tento
http://www.avo­ny.cz/eshop/par­femy-a-vune/pro-zeny/parfemove-a-toaletni-vody/35949-Toaletni-voda-passion-dance-for-her-edt-.html
http://www.avo­ny.cz/images/pro­dukty/produkty/35949­.jpg
zde je obrázek :))
Doplňuji:
jako dárek jsem dostala tuto
od firmy Oriflame taky voní
http://cz.ori­flame.com/pro­ducts/product-detail.jhtml?prod­Code=24159

pusinka50

Proč od Avon? Proč nekoupit třeba Zelený čaj od Elizabeth Arden, je velmi příjemně svěží, žádná těžká a sladká vůně…
http://www.par­femy.cz/eliza­beth-arden/green-tea/?utm_source=Sklik&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=S_Par­femy_Elizabet­h_Arden

hanulka11

Zboží je stejné jako od Avon – lady ano. Třeba nějakou svou oblíbenou .?????Vybrat je lepší osobně , abys vůni cítil.

anonym

Parfémy voní na každém člověku jinak. Proto se ostatně testují v místech, kde se jejich vůně nejrychleji rozvíjí (zápěstí, loketní jamky, krk atd.). Zboží ve Tvém odkazu je skutečně zbožím Avonu. Kdysi jsem si tuto kosmetiku objednávala i prostřednictvím Alzy.
Pokud se rozhodneš pro koupi parfému jako překvapení, tak vybírej lehčí vůni, ne příliš sladkou ani kořeněnou. Lépe by bylo zeptat se, jaký parfém používá nebo jaký se líbí přítelkyni. Pokud se jí netrefíš do vkusu, může to skončit tak, že parfém používat nebude, a to by byla škoda.

Funna

dle mé zkušenosti…kupovat parfém někomu jinému je docela ošidné…někdy se trefíš do vkusu…jindy jsou to vyhozené peníze za vůni, která tomu druhému „smrdí“…a navíc i stejný parfém voní na každém jinak…takže jestli chceš opravdu kupovat parfém, tak takový, o kterém víš, že ho chce, nebo už používá a voní jí…

briketka10

myslím, že ani jedna z těch toaletek není tak těžká a
sladká to vůbec ne, jak nějaký parfém nebo kolínská ..

mám doma Lolitu Lempickou a to je vůně hrozně silná
taková malá lahvička a ta cena i když ji mám jako dárek
používám ji málo šetřím si ji jemoc krásná ?
http://2.bp.blog­spot.com/_I6ug­gtI5Eh4/TVPn1-ZFk9I/AAAAAAA­ABSM/bI6w6Q6-Ifc/s400/loli­ta_lempicka.jpg
jinak rozdíly mezi toaletními vodami, kolínskými a parfémy :)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Par­f%C3%A9m

Damiana

Jé Briketko! Lolitku miluji, to je úžasná vůně, hodně zajímavá. Kdysi jsem ji dostala v takové krásné zlaté klícce – na přehlídce. Lempicka dělá i krásnou módu, jsou to sice dost „vílí“ modely, ale krásné. 🙂
Už ji mám „vyplácanou“, ale asi do ní zase někdy půjdu, jsem ráda, že jsi mi ji připomněla …

briketka10

jo jo Dami krásně mi voní taky my
ji dostaly se ségrou od tety ke 40
narozkám :)
mám už jen kapičku..

Damiana

🙂