štamgast

Dalo by se zažalovat nakladatelství Albatros za klamání spotřebitele?

Mám doma tři vydání Rozumu do kapsy a ani jedno se mi do různých kapes nevejde.

Tohle je nadsázka, narážím na různé absurdní soudní spory, které se vyskytly.

Nejlepší odpověď
annas

Podle názvu sešitového vydání se nedají porovnávat různé soudrní spory., které jsou založené na jiné skutkové podstatě.

Albatros čtenáře neklame. Jako vždy, je třeba si uvědomit, že slovo kapsa je slovo mnohoznačné, že má význam základní, ale i významy přenesené.

Do kapsy něco schovám, stejně jako vwědomosti uložím v hlavě. akže tím hlava připomíná kapsu, do níž uložím i „rozum“, tedy schopnost myslet a pochopit informace z knihy.

Další odpovědi
Mc Merkurion

to nejni nakladatelstvim,ale tvejma kalhotama,já to malý vydání do kapsy bez problémů dám…

gecco

Žaluj krejčího – máš malý kapsy…
😉

zjentek

kdysi takhle šidili i s rodokapsama!