hapiky

Dali byste si tatarský biftek z polského hovězího?

Já bych tím krmil ty, kteří to závadné maso zpracovávali

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/polsky-ministr-odvolal-kvuli-zkazenemu-hovezimu-vedouciho-veterinare-66238?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=ar­ticle-detail

Nejlepší odpověď
Drap

Proč ne. V Polsku jsem několikrát nakoupil velmi kvalitní a chutné hovězí a za nižší cenu než u nás.

Další odpovědi
zjentek

Tatarák je pro čuňata. Dneskla ti ani psi nežerou BARF. Potřebují kvalitu a ne syrový blafy… odpověď zní- nedali!

Kepler

Radši ne, i když ho miluju. Na rozdíl od zjentka považuju dobře udělaný tatarák ze škrabané svíčkové za gurmánskou pochoutku ham ham.

cochee

Nedal. Tatarák mi chuťově nic neříká. Původ masa pro mě v tomto případě není relevantní.

Kryšpín

Klíďo píďo ovšem zapil bych jej moravsko-pančovaným rumem a jako přílohu si dám ve viet-bistru jejich národní pochoutku

zjentek

Keptere ty budeš parazitama jistě prolezlej skrz na skrz +;)

Kepler

U mně nemají šanci. Nakouknou dovniř, strašně se leknou a honem pryč!