fortin

Dají se sehnat náboje do pistole 9?

I bez zbrojního průkazu?
Doplňuji:
Štve mě když někdo na otázku odpoví školními poučkami. Otázku jsem položil zda je někde možné koupit patrony. Odlišujte „chci koupit“ a „dají se sehnat“!

Nejlepší odpověď
Michal

Vážený pane,domnívám se,že NE.A pokud je tomu jinak,tak je to špatně!
Pokud nevlastníte Zbrojní průkaz-udělejte si ho. Prodávat náboje komukoli je nezodpovědné,i když je možné,že máte zmíněné střelivo k Bohabojným ůčelům.(Možná hubíte krtky na vaší zahrádce.)

Další odpovědi
vecernice

Ano ve zbraních a střelivech,když předložíte zbrojní průkaz a občanku.