Lukyn45

Dají se paruky z pravých vlasů gelovat a jakkoliv upravovat?

Dají se gelovat nebo upravovat hlínou atp.?

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Najdete v odkazech.

https://www.svet-paruk.cz/informace-k-jednotlivym-druhum-vyrobku-tipy-a-doporuceni/očtěte sil informace

"PARUKY Z PRAVÝCH VLASŮ

jsou skvělou volbou hlavně pro dlouhodobé používání paruk především ze zdravotních důvodů, protože jsou nejen na pohled ale i na dotek nerozeznatelné od vlastních vlasů a jejich životnost je při kvalitní péči delší než u paruk ze syntetických vláken.

Výhodou vlasových paruk je široká variabilita střihů a tvarů. Vlasy je možné tvarovat do různých účesů, kulmovat, foukat i upravovat jejich barevný odstín. Tvar účesu je ale nutné obnovovat stejně často jako u vlastních vlasů, třeba i denně.

Jedinou zato podstatnou nevýhodou vlasových paruk je oproti parukám z umělého vlákna i oproti vlastním vlasům nutnost nadstandardní dokonalé péče o ně. Vlasy nejsou přirozeně vyživovány, tudíž intenzivní a zároveň šetrná péče o ně za pomoci speciálních kosmetických přípravků je pro zachování neporušeného stavu paruk z pravých vlasů nezbytná. "

https://www.nah­lave.cz/myti-paruk/
NÁVOD NA ÚDRŽBU PARUK Z PRAVÝCH VLASŮ

Po umytí a a uschnutí paruk z krátkýcjh vlasů p ouze nasadíte, vlasy prohrábnete prsty, aplikujete bezoplachovou péči či stylingové produkty jako jsou laky, gely na tvarování účesů a máte hotovo"

Další odpovědi
elkon

Paruky jsou dost drahá záležitost a nejsou určené k ničení čímkoli. Většinou jsou upravené předem, ale některé je možné i učesat podle možností.

nyjono

Určitě ne jakkoli.
Vlasy použité na výrobu paruk už nejsou „živé“.
Pokud opět chceš správní informace, zeptej se některého prodejce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.