Zlatý

Dají se někde na netu sehnat letecké mapy? (= mapy PRO letce, ne letecké snímky :o)

Jsem zpátky v Praze na novém bytě a neustále mi něco sviští nad domem. A není to v ose ruzyňské dráhy. Tak mě napadlo, že bych ráda viděla přibližovací mapu Prahy a okolí, abych konečně pochopila, kudy se nalítává na Ruzyni a Kbely a kudy přesně vedou hlavní koridory...
Neměl by někdo tip? Dá se něco takovýho sehnat - a pokud možno zadarmo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Další odpovědi:

Zlatý

možná tě tady něco zaujme /to jsem měla uložené/

http://www.kolmanl.info/…

Zlatý

Některé mapy jsou v programu Misrosoft flight simulator. Jestli přímo mapa LKPR to nevím, ale určitě tam jsou mapy letišť v USA, jako je KLAX, KIAD atd. :)

Zlatý

Zapnite si stránku:
http://www.radarvirtuel.com/
sú tam on-line letové dráhy lietadiel na celom svete. Zväčšite si to na oblasť ČR - prípadne Prahy.Uvidíte aktuálnu polohu lietadiel, budete vedieť, presne, aké lietadlo, ktorej spoločnosti a v akej výške letí nad vami.

Diskuze k otázce

Zlatý

Terryle

Hanulka: joooo, to bude ono! skvělý, teď ještě vyčíhnout chvilku, kdy budu přepnutá na angličtinu a určitě se něco najde :o) Díky moc moc moc!

Zlatý

Terryle

Míro, vidíš, to mě nenapadlo.
Teď ještě zkusit někde schrastit MS FS... ale mám z tak osudovýho kroku respekt, bojím se, že se pak neodtrhnu od počítače :oD

Zlatý

Miroslavst

V nejhorším případě mám, 3CD+čeština. Bezva věc. A strach měj, ikdyž tam je autopilot a klidně se můžeš vzdálit.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 217
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.