bolak

Dá se vyhledat odkaz?

Včera mě jedno zdejší prdítko požádalo o nalezení otázky na odpovědích, do které jsem odpovídal, a jediné co si pamatovalo, že jsem do své odpovědi vložil odkaz na jinou otázku. Zkusil sem ten odkaz vložit do lišty a projet to přes google, ale nic to nenašlo. Takže se ptám, existuje nějaký způsob, jak se dá najít stránka, když jediné co o ní vím je to, že na ni někdo vložil určitý odkaz? (www.blablabla­prdžbluňk.cz)

Odpovědi
odpomass

  1. Buď si projeď svoje odpovědi ve tvém profilu a najdi onu odpověď
  2. Nebo pokud víš, jaký to byl odkaz, tak napiš do google začátek toho odkazu (například: http://www.o2.cz/ ) a za něj napiš odpovedicz (takto dohromady). Tento styl vyhledání mi fungoval, tak to zkus ve tvém případě.

Bedy

Myslím si, že Seznam má lepší index českých stránek, jak Velký Bratr Google, zkusil bych použít spíš Seznam. Případně bych uvažoval o Jyxo, ale nevím, jak je na tom on s indexem. Bývával českou jedničkou v indexu českých stránek, ale v současnsoti si myslím, že už tomu tak není.

Bedy

Myslím si, že Seznam má lepší index českých stránek, jak Velký Bratr Google, zkusil bych použít spíš Seznam. Případně bych uvažoval o Jyxo, ale nevím, jak je na tom on s indexem.

bolak

tak seznam našel taky něco jinýho a jyxo, tam byl výsledek hledání „0“, je to záhada

bolak

odpomass: nefunguje

a zas takovej amatér nejsem :)

odpomass

Napiš mi, co to bylo za odkaz a já ti to najdu ;)

odpomass

Mně to funguje, takže očividně jseš ;)

bolak

tak se předvěď :))

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vysvetlite-1-vypujcim-si-na-to-cizi-anketu-http-www-odpovedi-cz-otazky-vyuzivate-zdejsi-vnitrni-pocztu-discussion

to je ten odkaz, a potřebuju googlem najít otázku, ve které jsem ho použil

odpomass

Tady jsou všechny témata, kde byl ten odkaz použitý:
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&t­bo=d&q=%2Fvys­vetlite-1-vypujcim-si-na-to-cizi+odpovedic­z&oq=%2Fvysve­tlite-1-vypujcim-si-na-to-cizi+odpovedic­z&gs_l=serp.12­...21.21.9.2504­.1.1.0.0.0.0.74­.74.1.1.0...0­.0...1c.z0eMXhfa­ZEw&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.&fp=37f8373­84c059d0e&biw=1126&bih=8­21

Nicméně ono druhé téma (které nejspíš hledáš) už bylo na serveru upravováno, nebo smazáno, popřípadě formátováno podle jiné specifikace.

⇒ Nejspíš ho už neotevřeš ;)

bolak

No, tak vidíš, dělalas ramena a takys nenašla :) Myslel sem tuhle otázku > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/koho-se-simpsonovych-mate-nejradsi#discussion

Hele, kdyby to bylo tak jednoduchá, jako vložit odkaz do googlu a kliknout na vyhledat, tak bych se neptal :)

anonym

ta vam da !! ta nase prditko ! :))