luckykubrt

Je lepší tady psát otázky nebo vyhledávat v Googlu?

Nejlepší odpověď
klumprt

Pokud chcete nějakou exaktní odpověď, např. poloměr Země, tak je lepší googlovat. Pokud vás zajímá názor, tak tady vám lidi svůj názor řeknou kolikrát tak, že byste to v životě nikde nevygoogloval.

Další odpovědi
Anemone

Za otázku položenou v Googlu nedostaneš bod. Tady ano. 🙂

Drap

Jak na co. To co nenajdeš v Googlu můžeš najít tady.

marci1

Lepší je hledat ve vyhledávači, ale některé odpovědi tam nenajdeš (názory, zkušenosti, recenze, rady, doporučení ap.). 🙂

ivzez

Jak na co.

Pro pobavení a zjištění názoru tady,
pro přesné výsledky začít Googlem
a pokračovat na specializované we­by.

Klaproth

Zkus tuto svou otázku zadat do Googlu.

luckykubrt

No tady jde hlavně o to, že Google ti do toho nekecá na co se smíš ptát a na co ne. 😉

Anemone

On i ten strejda Google někdy kecá. 🙂