ptáč

Dá se v centru Prahy na veřejných místech někde vyčurat?

Gecco, tam je víc lidí, než křoví. Kor u nádru.

Nejlepší odpověď
reika

Např. kousek od Václaváku – Františkánské zahrady, tam je WC. Pak v Mc Donaldu – vím o dvou taky na Václaváku, na Kampě je taky veřejné WC, v metru,…

Další odpovědi
gecco

Myslíš, že v Praze na veřejných místech nejsou toalety?
Leckde je i křoví…
😉
_______________
Na každým nádraží je veřejná toaleta.
Okolo spousta hospod…
😉

lexx

ve stanici metra Muzeum nebo Můstek jsou WC, co, nevoní ?

štamgast

Křoví, strom ti nic neříká?
A co takhle veřejné WC?

talka

gecco neřek u nádru, ale NA každým nádraží

ten který je

Ty můžeš všude ptáku.Pardon ptáči.-)

ptáč

Vono vlézt do hospody a pak jít na autobus, to nejde. U nás je nepsaný zákon. Když chci na záchod do restaurace, musím si něco dát.

gecco

Pokud si nic dát nechci a přesto nutně potřebuju, prostě nechám číšníkovi 5–10 ká…
😉

ptáč

To je ale škoda, dát mu to za nic.

redy

ptáč jak za nic, je fakt že mu necháš prachy, ale ten pocit popo…í stojí za bůra i pětku 🙂

ptáč

Mám raději přírodu a ta Praze schází.