delabrutale

Dá se spálit grafárna na noteboku?

Dá se spálit grafárna na notebooku, celodenním hraním počítačových her?

Jak se pozná, že je grafárna „spálená“?

Třeba tím, že notebooku funguje, ale Windows se nahrává asi pět minut a poté po podobné časové lhůtě reaguje na jakýkoliv klik?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli je obraz normální, tak bych nehledal chybu v grafice. Podívej se nejdřív do Správce úloh/Procesy na využití CPU a RAM, který proces ho zdržuje.

Další odpovědi
Michal Kole

Může se spálit pokud bude špatně fungovat chlazení, např. budeš mít notebook položen na dece v posteli.

Ale notebooky by se měli v případě zvýšené teploty sami vypnout