Ozzy21

Dá se někde najít tato informace?

Docela by mě zajímalo kolik % úrazů na kole se stalo na silnici s autem (popř. smrtelných) a kolik úrazů se stalo v lese při sólo jízdě (popř. smrtelných).
Prosím nepište odpovědi typu dá nebo nedá
Pište kde se to dá zjistit. ‚ne odpovedi typu na internetu‘

Nejlepší odpověď
Kelt

Dalo by se něco najít na stránkách ministerstva vnitra, pod oddělením policie, dopravní nehody, nebo na stránkách ministerstva zdravotnictví. Tam by se mohlo o úrazech mluvit, pokud jsou evidovány, všechny přečíst, vypsat a udělat si vlastní statistiku. Ale když někdo spadne v lese a pak vstane, tak se mu stane úraz, ale není nikde zapsaný. Nevím, zda se něco eviduje a někam se posílá. Obejdi si nemocnice v okrese, kraji nebo policejní stanice a uvidíš, zda tě vyslechnou.

Další odpovědi
bolak

Tady máš pár zajímavejch statistik > http://www.in­ternimedicina­.cz/pdfs/int/2003/06/05­.pdf ale jestli je to přesně to co hledáš…

http://www.cy­klodoprava.cz/bez­pecnost/nehodo­vost-statistika/sta­tistika/