Zlatý

Dá se nějak dlomluvit s dráhama, když jsem v cizím městě a někdo mi ukradne peněženku...

...aby mi prodali jízdenku na sekeru, nebo musím otravovat lidi na nádraží a žebrat od ostatních cestujících, abych se dostal domů?

Odpovědi:

pry mas jit v takovem pripade na policii...pokud tedy mas obcanku...

Zlatý

Samozřejmě že se dá s dráhou domluvit. Ovšem domluvíte se pouze na tom, že bez peněz nejedeš

Zlatý

Já bych nespoléhala na dráhy,zavolala bych si taxi.Loudit peníze to nééé jak říkám taxi to jistí :-)

Stříbrný

jo dá,chyť si nákladní vlak jedoucí tvým směrem.Tam nechodí průvodčí.

Diskuze k otázce

Pokročilý

GTA Andreas

Prý pomáhá strážníka třísknout, v případě nouze se musí improvizovat hlavou. Jsi pak v bezpečí, v teple, a třeba i odvezou do místa trvalého pobytu.

Zlatý

bolak

Sitara: To se někde píše? a co s tím policajti udělaj, tě založej nebo jak? Nebo dokonce že by tě přímo dovezli? A Zadarmo? To není špatnej nápad, vždycky nahlásit že sem ztratil peníze a požívat městký poliše jako osobního šoféra.

Zlatý

bolak

aramah: nojo, ale chápeš, pokud se nacházíš ve městě vzdáleným 200 kiláků... no nebude to tágem zrovna levná záležitost...

Jedině nahlásit jinou adresu, pak zastavit o 2 kilometry dřív, s tím že si ještě "v tadycom domě" musím něco vyřídit, a pak zdrhnout...

Zlatý

aramah

ha ha ha :-))))

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.