Avatar uživatele
Rocker

Dá se na plovoucí podlaze vyměnit deska v rohu, od kterého se podlaha začala pokládat?

Jde mi právě o to,abych nemusel rozebírat celou podlahu,když je díra ve třetí lamele od začátku.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Všechno se dá. Záleží kolik tam je kde vůle a podobně. Při nejhorším podlahu rozebrat, vyměnit první díl a znovu položit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Dá se vyměnit libovolná lamela, ale někdy to může obnášet kompletní rozebrání podlahy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Je to otázka voľného miesta medzi prvou doskou a stenou. Tí predvídavejší si tam ponechávajú dostatočné voľné miesto s vloženou doskou bez „zámku“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

Když jsem jednu desku uprostřed škrábnul, taky jsem o tom uvažoval. Napadlo mě tu poškozenou desku nějak šetrně „vylámat“ na nové odstranit ty spodní zámkya novou desku do podlahy nalepit – v prodejně mi doporučili lepidlo na plovoučky do kuchyně…

Zatím jsem to nerealizoval…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michálek1245

Přesně jak vám tu lidi radí, kde je vůle, tam je také cesta a vyměnit se dá prakticky cokoliv. Záleží, jaké jste si udělali dilatační spáry, které by k tomu šly třeba využít. My jsme dokonce měnili i lamelové stěny v našem domě a jako taky to šlo. Byla to trochu fuška a chtělo to poctivé řemeslníky, ale vymysleli jsme to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek