Lgee

Dá se na černém trhu koupit atomová zbraň? (Pouze teoretická otázka, prosím nenahlašujte.)

Pokud ano dala by se taková zbraň koupit na darkwebu ? Teoreticky by si toho ani „nikdo“ nemusel všimnout taková jaderná raketa se vejde třeba do autobusu atp.

Nejlepší odpověď
Drap

Vše se dá na černém trhu koupit.

Další odpovědi
Kelt

Určitě se dá koupit, ale černí to neprodávají. A za hodně peněz se dá koupit vše Lidé jsou schopní sehnat cokoliv.

aliendrone

Dnes již dost nepravděpodobné, ale v 90. letech se dalo koupilt ledasco. Za Jelcina panoval v Rusku takový bordel, že ač jinak jsou jaderné arzenály střeženy víc, než zlaté poklady emisních bank, tak to nemohu vyloučit.

Venkoncem sestrojit jadernou zbraň dnes již není problém, zásadní je ovšem mít Z ČEHO. ;) :) Abys pochopil, jeď se třeba podívat do výzkumáku v Řeži, mají tam trošku použitelného materiálu. Přeji příjemné vsvětlování co tam děláš. ;)

Anikitos

Na Dark Webu určitě, tam se dá sehnat vše..

elkon

Rozumně uvažujícího člověka taková hloupost nikdy nenapadne.

anonym

Kdyby to bylo takhle snadné, proč by se vůbec země jako KLDR namáhaly s vlastním výzkumem, mohli by si zbraň koupit a hned druhý den vyhrožovat světu likvidací. Tak jednoduché to zase nebude 🙂 …