Avatar uživatele
Kepuč

Dá se lékařsky prokázat homosexualita?

Pokud ano, dá se to zjistit třeba už v dětství nebo v pubertě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dismas

Údajně se to dělá tak, že ti dají nějaké senzory na penis, promítají ti nahé ženy a muže a zkoumají reakci penisu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Jistěže dá, jde o vlastnost osobností – takže až u dostatečně rozvinuté osobnosti ( pokročilá puberta, postpubescence)…
Stačí psychologické/psychi­atricke. vyšetření…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

A k čemu by to bylo dobré, když je ta choroba viditelná a slyšitelná.

Cochee- no tak samozřejmě, vždycky se ještě mohou přetvařovat. Ale tací společnosti neškoděj, protože ji napodobují a tak to u nich asi ani není potřeba určovat.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ad Dismas, jmenuje se to phalopletysmografie (ta vyšetřovací metoda). Ale nevím, jestli existuje obdoba pro ženské pohlaví. zjentek: není až tak úplně pravda, u převážné části mužských buzen a u naprosté většiny ženských buzen to s jistotou tvrdit nemůžeš.
Zjistit se to dá, ale už v dětství to určitě není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

zjentek – ver tomu, ze kolem tebe je hodne homosexualu, o kterych nemas ani tuseni. Ja znam dva uplne odlisne pripady, jeden se oblika, mluvi, smeje se a chova typicky jako homosexual, jeho partner je naopak „uplne normalni“ jako kazdy jiny kluk a nikdy bys to do nej nerekl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

vraj sa to dá zistiť pri ct podmozgovej žľazy

alebo proste niektorých centier v mozgu.....podľa niektorých výskumov oboch

ale na to treba dobrého neurovedca, nie neurológa z okresnej nemocnice (nech vám nenapadne len kvôli tomu dávať deti na ct – jedno ct je 500 rentgenov!!!!)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Mufzz- tak to se možná pleteš, já mám na „tyto“ zvláštní šestý smysl a dokonce bych si dovolil tvrdit, že „normálního“ abys mezi nimi pohledal, až tak je jimi ten svět frekventován.

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Angličani říkají „Takes one to know one“ 🙂

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Už si konečně připusť svou přirozenost, zjetku, dnes už tě nikdo odsuzovat nebude, slibuju!

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Můžem si dát do držky, jestli chceš ..rozflákám ti čenich tak, jak to žádnej homoušsexuál nedokáže.
Myslím do držky pěstí, potažmo rukou, takže ne aby sis v ní představoval jinej úd, masochysto.

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

To těžko.

Ale je zvláštní, jak rychle se uchyluješ k výhrůžkám fyzickým napadením. Proč tak silná emocionální reakce? Jako by se tvé ego snažilo bránit proti něčemu, cos hluboko zakopal a kdykoli to někdo vysloví, dere se to na povrch, že?

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

;) chjo, ty si snad sedíš na vedení. Ta reakce je proto, bo mam na to ruky, šuli*e! Hele, mně se zdá, že máš málo životních zkušeností. Vono je prej totiž všechno relativní a kdybys relativně do toho čenichu dostal, dokázal bys možná reagovat i jinak, než se na těchto stránkách prezentuješ. Ale jak jsem už vyjádřil, člověk se prezentuje jenom potud, pokud mu to dovolí mantinely jeho vlastního periferního vidění. Někteří tomu říkají „chování“. …Že? Mantynel.

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Nejsem to já, kdo si sedí na vedení. Víš, vyhrožování násilím na internetu obvykle znamená, že autor je frustrovaný obtloustlý čtrnáctiletý chudáček, což každý ví.

Ale pokud tě to uklidní, z tebe ten pocit nemám. Ty jsi spíš nějaký padesátiletý autistický ztroskotanec, jehož mentální vývoj se v těch čtrnácti zasekl.

Takže si dál kasej triko, miláčku, třeba se na pět vteřin přesvědčíš, že se ti Ryan Gosling nelíbí.

před 3017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Vidíš, seš přesně jako ten teplý hokejista v tý frontě na jídlo- vysmívat se autistům, to by ti šlo.
Ale vraťme se k tomu, co že jsi to celej nadrženej, ze mě chtěl vypáčit- k té nahé přirozenosti. Hele, i kdybych měl hluboko v sobě něco zakopanýho, jako to má kdekdo a teď nemyslím jen tebe, tak bych o tom neměl vědět. Že jo. Takže by to nijak neškodilo ani mi, ani okolí. Že?
No tak co tě žere?
Dívej, pořídil jsem si čubičku, což je fenka. Jenže podle tvý teorie bych si správně měl pořídit psa, abych ho mohl drbkat, laskat, mazlit, různě hladit a ňufat k němu jako k tvorovi s koulema, abych doma aspoň nějaký koule cítil ..nemáš taky psa? To podvědomí člověka nejspíš samo tak nějak navede, po čem prahne, určitě to znáš, jistě budeš dobrý psychotik a nebo, pravděpodobněji, jsi velmi blízko někoho, kdo ti v oboru obstojně poradí.
Mě ale z těch útrob duší, který jsou nám podle tvýho jinak skryty, zajímá něco úplně jinýho- myslíš, že jsi narazil ty na mne a nebo naopak? Můžeme se k tomu vrátit, jestli budeš chtít.
Tenhle dialog s tebou je jako hra v šach s holubem a já šachy rád. Nevadí mi ani pokálená šachovnice s rozházenýma figurkama, protože v samotným závěru, ještě než nadutý odletíš mezi své, donutím tě si po sobě uklidit.
A víš ty, jak ten pořádek sjednám? Já totiž ne. Vím jen, že k tomu tam slouží právě testosteron, ne mentální vývoj.
Rovnice je tedy jasná- máš dost testosteronu = nemusíš uklízet ..neznámou je pak zmíněný mentální vývoj. I když to také není jednoznačné, neboť bordel na šachovnici po tobě zůstal tak či tak.

před 3015 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Protože nic z těch blábolů téměř nic nedávalo smysl, budu prostě předpokládat, žes zrovna prodělal mozkovou mrtvičku a dám ti možnost napsat něco lepšího, až ti bude líp. Zkus to ale prosím bez těch úvah o psích varlatech a holubích zadcích, dobře?

před 3014 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jó ták, takže tys ten můj příběh nečet jako humornej ..ahá
…tak se tedy omlouvám!
Ale …zase to vyvrací teorii, že už máme jasno, kdo je lezba a kdo na holky, protože takhle vážně věci berou zase kuřbuřtíci, tak sakra kdo jsme kdo?

před 3011 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
paperd

psychopat

před 1632 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Vždycky se mi líbí, když se mě bigotní ztroskotanci pokoušejí urazit naznačením, že jsem homo. Líbí se mi, jak jim v těch zakrnělých mozečcích ani nedochází, že pro mě to urážka není. Kdybych byl homosexuál, zfleku bych to přiznal a vtipkoval bych o tom, jak jsem si to rozdával s tvým tátou a jak jsme ti pro srandu přidávali živou vodu do ranního kakaa.

Ale chápu, že někoho, kdo si musí kompenzovat svou nejistotu ohledně vlastní orientace takovou nenávistí, ani nenapadne, že by si na světě někdo svou heterosexualitou mohl být tak jistý, že ho nějaký osamělý chudáček na netu nedokáže rozhodit náznaky opaku. Jak bys taky mohl chápat co to je mít zdravé ego? Vždyť to plyne ze sebepřijetí.

Proto říkám to, co jsem řekl na začátku: Už se přijmi takový, jaký jsi. Uleví se ti. A taky všem kolem tebe.

před 3011 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..zároveň ale oceňuji odvahu někoho, kdo se mi všeobecně (po časech strachu) „ozval“ ..v tomto případě tebe.

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Psychouši, zjentek má pravdu, nemyslíš že ho tento testosteronový projev jasně identifikuje jako hetero?
(buzíci se „neperou“) :DDD

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
paperd

Agneta
Psychouši,– zjentek testosteronový jasny

(buzíci se „neperou“)-omyl-perou

před 1632 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Na tebe je spoleh. Jednou, kdysi dávno na škole, se jeden svalnatý student, mimo jiné hokejista, ve frontě na obědy předbíhal, vysmíval se těm předběhnutým a všeobecně se choval jako buzerant. Tak jsem tam naběhl a dal jsem mu políček. Takovou tu facku, jako jsem dostal od táty, když přišel na podzim z roboty a já neměl poryto. Student hokejista a drtič dívčích srdcí sebou flák a když se postavil a viděl mě v tý póze, jak proti němu přímo a rovně stojím, tak začal plakat. Ukázalo se, že je to homosexuál.
Psychotik nemůže chápat, co mu říkám, jenže ty seš holka. Navíc chytrá, takže…

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Pěkná historka. Och, ty jsi tak silný a mužný, až z toho dívkám určitě tají srdce. Určitě ses pak neprobudil s rukou v nočníku?

před 3017 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ježíši, potěš Krišna! Myslel jsem, že to bude hlubší ..no nic, beru to tak, žes neměla svůj den, dívko-
https://www.go­ogle.cz/imgres?im­gurl=http://www­.fordclub.eu/grap­hics/msgboard/38660/fu­ll/vtipne-obrazky-407-911170971.jpg&im­grefurl=http://www­.fordclub.eu/fo­rum-tema/zeny-11126?kols%3D2&h=500&­w=359&tbnid=JbcrK1C9XA­IDIM:&docid=1JcdZ5rr­Ci5YNM&ei=E3m0Vtu­oEuafyAONhIbAD­g&tbm=isch&ved=0a­hUKEwib_trjtOD­KAhXmD3IKHQ2CA­egQMwhBKBswGw

před 3015 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Agneta: Bezpochyby. Někdo tak zjevně mužný si stoprocentně nic nekompenzuje 🙂

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Agnetko – já už viděl i to, že se praly holky…
😉

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

hmm ..aby ti jednou nenabančila…
… ;))))

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepuč

Ne, nejsem, jen mě to zajmá…

před 3019 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek