Da se koupit v lekarně šampon pro pejsky?Vždy jsem ho kupoval na veterině ale už ho tam nemaji,pry se nevyrabi.

Ja jsem ho ale našel na internetu,stoji 320kc plus poštovne.Kdyby se dal koupit v lekarně bylo by to pro nas duchdce vyhodnějši.Čim šamponujete pejsky vy?Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dnes koupíte šampon pro psy v každé drogerii a marketu, kde mají oddělení pro zvířata, nebo v chovatelských potřebách-není pravda, že se již nevyrábí.Možná jste si kupoval od veta nějakou značku a ta se přestala vyrábět, ale šampony pro psy jsou běžně ke koupi.

Další odpovědi
bobánek

Sampon pro psy se dá koupit jak v lékárně tak v chovatelských potrebách.

Michal Kole

Pro šampón pro psi bych do lidské lékárny nešel.

hanny 2

Můj pejsek se po každém šamponu škrabal,teď kupuji v drogerii Johnsons baby s pšeničnými klíčky a je klid.