rtepp

Dá se ještě koupit pletená taška tzv. síťovka ?

Nejlepší odpověď
slad08

Pokud budete mít štěstí, tak na ni v obchodě narazíte. U nás ji mají. Vůbec ji nepoužíváme. Nevýhodou je, že když nesete nákup, tak každý vidí co dobrého jste si koupily.

Další odpovědi
Jikra

Sem si koupil za sedum pětek a ta nemá chybu.
A že každý vidí co nesu?
Tak to je mi úplně volný,já to neukrad ale zaplatil tak „vocogo“.
Safriš sem zapoměl napsat že je mají v drogerii.

mosoj

Je to několik let co o tom byl v TV pořad.
Jeden náš podnikatel oprášil starou myšlenku. Nakoupil stroje a v Číně začal vyrábět síťovky. Ještě předtím okoukal technologii výroby na nějaké našem starém pletacím stroji. Na světovém trhu velký hit.
Tenkrát povídal že zájem mají velké obchodní řetězce. Jak dalece se to rozvinulo nevím.

tatanka

Určitě ano, je super, ale co já vím tak jí mají v Jesenici u Prahy prodejna massných výrobků LECO. Výborné a levné spojení z Bedějovického náměstí autobusy č. cca300 u parkoviště Albert. Zdar

hanulka11

jsou znovu v modě a v několika druzích a barvách
http://www.zbo­zi.cz/items?q=si­tovka%20taska&qc=0&r=we­b&itemType=new&sId=m­FHo8uKPwVxlDlx_J6AR

mě vždy vadilo, že se mi zachytila za knoflík a nešlo to vymotat-hihihi