Lucyfer

Dá se ještě dneska od někud poslat zdarma sms na mobil?

Dřív existovala nějaká sms brána, nebo snad poslat.cz, ale co si pamatuju, tak to spíš nefungovalo…

Nejlepší odpověď
aliendrone

Brány se pořád mění, přestávají fungovat a obejvují se nové (funkční). Napiš „sms brána“ do google a uvidíš, co ti vyjede. Počítám, že jich bude dost, ale prozkoušet jejich funkčnost (která funguje a která ne) musíš sama. 🙂

Další odpovědi
Disraeli

Myslím, že ne.
Existovalo několik SMS brán a byly funkční. Kdysi. :D Už nějakou dobu nejsou. Buď byly zrušeny nebo jsou mimo provoz (mnohé sice mají stále svou stránku, ale už nefungují, alespoň ne bez registrace/přih­lášení).