annas

Cvičení či trénink jsou jako manželství. Nelze podvádět a přitom čekat, že to bude fungovat. Platí v obou případech?

Tištěný časopis z r. 2020. Autor

https://pixaba­y.com/cs/photos/cy­klista-osoba-lid%c3%a9-mu%c5%bei-3202481/

Odpovědi
elkon

Myslím, že ano. Někdy se to projeví hned, někdy později.

Kepler

Doping ve sportu není dobré řešení, ale v manželství mohou různé napřimovače, tvrdolíny a navyšovače libida dobře posloužit…

Drap

U cvičení to fungovat nebude. U manželství bude záležet na tom, jak jsou oba tolerantní, a jak mají nastavená vlastní pravidla manželství. Obzvláště v poslední době jsou některá manželství zcela jiná, než bývala dříve.

hapiky

Mě na to téma řekl jeden fiškus: Byly dva kovboje. Každý měl svoje. Když se dohodly, měli pohodlí.

zjentek

Ano, jen nevím, jak přesně vypadá to podvádění manželství. Trénink jednoduše vypustíte, když je vám momentální rozpoložení vzácnější, než jakési budoucí výsledky- tomu rozumím dobře.

Keplere slyšels někdy pojem fyzická přitažlivost? (; ((;