Simcik00

Co si myslíte o mužích v panně?

Zajímá mě, jestli k nim máte pozitivní či negativní vztah a podrobnější informace, jak je cítíte.

--

Vaše otázka je nejednoznačná. Nejde vám o muže narozené ve znamení Panny?

Tak otázku chápu já, ale je třeba se vyjádřit jednoznačně.

Odpovědi
klumprt

Já si o nich nemyslím nic. Proti gustu žádný dišptát. Spíš, co si o tom myslí ty panny?

Alesh

Já jsem byl v panně jednou a bylo to pozitivní. Cítil jsem se dobře. 🙂

Kura

Panna ? To je přelud.
;-P

iceT

Pán má na mysli zřejmě muže narozené od 23.8. do 22.9. kdyby to náhodou někoho zajímalo.
Já si o mužích/pannách nemyslím nic, protože to jsou chlapi, jako každý jiný. Ačkoliv můj minulý vztah braný s ohledem na čínská znamení zvěrokruhu ( já drak, on tygr ) byl naprostá katastrofa, tam to sedlo naprosto přesně.
Obecně na souhru znamení ve vztazích moc nevěřím, protože vše je o lidech a v lidech, na schopnosti spolu komunikovat a vytvářet kompromisy, na celkové výchově a na tom, co člověk odmala vidí doma.
Přece nelze žít život a být ve vztahu jen s tím, koho mi určily hvězdy a znamení…

led

Myslím, že niektorým (násilným a podvodným) mužom by naozaj neškodilo zoznámiť sa bližšie s pannou, tou železnou z krásnych čias stredoveku.
Ale myslím, že v súčasnom zasmogovanom svete svit hviez a ich znamenia zverokruhu už nedokáže tak ovládať charakter mužov ako v starých bájach a je úplne jedno, v ktorom znamení sa muž stal človekom.

led

Alesh, „Já jsem byl v panně jednou“ v železnej? Akupunktúra dokáže uviesť človeka do pozitívneho stavu.

Alesh

ne, bylo to v jiné ulici 🙂

zjentek

Tipuju, že v tu chvíli v panně tu akupunkturu prováděl Alesh.

Alesh

Ano, ale nejprve to byla akupresura. 🙂