SIMCA

COOKIES co s tím?

jak udělat,aby mi fungovala webowá stránka stále mi to hlásí CHYBA PŘINAČÍTÁNÍ STRANKY mohl by mi s tím někdo prosím pomoci? děkuji
Doplňuji:
doplnuji že jsou to stránky emailing.cz

Odpovědi
ixpektix

Jaké stránky to jsou třeba už neexistují !!!

😉

Michal Kole

vymazat cache programem ccleaner (www.ccleaner.com)

Jsemtady

Aktualizovat prohlížeč, případně vyměnit prohlížeč, případně aktualizovat Adobe flash. Veškeré nastavení ohledně cookies a cache bývá v menu prohlížeče – nastavení internetu, tam vše promazat 🙂