Soubory cookie – co se stane když je smažu?

Dlouho můj počítač otravuje adware, který způsobuje vyskakující okénka v rohu internetové obrazovky. Z toho co jsem vyčerla je to něco v cookie. Smazala jsem co mi antivirus nabídl, ale reklamy mi vaskakují pořád. Mám pocit že mi v cookie asi ještě něco zbylo. Nejradši bych to smazala všechno, ale bojím se, jestli tím něco nepokazím. Máte s tím někdo zkušenosti?

Odpovědi
Sůwa

Mám smazat cookie nastaveno v CCleaneru, takže při každém čištění se smažou a zatím jsem nikdy žádné problémy nezaznamenala. Klidně maž.

anonym

Do cookies se převážně ukládají informace o přihlášení. Tak že pokud jste někde přihlášený tak po smazaní se bude jevit stránka jako odhlášená.