Kostík

Co znamená zkratka IT

Hledám si práci na internetu a setkávám se u oboru se zkratkou IT, například: IT-software
IT-prodej
IT-ostatní
a nevím co to IT znamená, kdo to ví ať mi odpoví, děkuji

Nejlepší odpověď
Luss

IT = Information Technology – tedy informacni technologie. Tedy bude to prace spojena s pocitaci (mysleno odborne ne administrativne)

Další odpovědi
quentos

informační technologie

blesk26

Ano, jak píší kolegové, znamená to Information Technologies, česky Informační Technologie.

V současné době se ale více používá zkratka ICT, která znamená Information and Comunication Technologies, což je rozšíření oboru IT o komunikační technologie.

panenka

IT-je informační technologie

Zdroj: http://idoc.vsb­.cz/cit/uziva­tel/slovn_poj­mu/

Q

IT – software v oblasti práce bude pravděpodobně vývoj SW a jeho prodej, IT prodej prodej počítačů a tomu podobných věcí, IT ostatní budou různé kombinované práce, kde se předpokládá vyšší počítačová gramotnost

SinceX

Informační techologie, obecně vzato počítače a vše kolem něj..:)