Awe

Co znamená symbol (y)?

Možná už jsem moc starý na to abych chápal některé znaky ale co toto (y) konkrétně znamená? Mě to připadá jako ženský klín ale asi to bude něco jiného…
Doplňuji:
Strašně moc vám děkuju…Připadám si jako starý ocas když neznám tyto dnešní zkratky :) všem dám alespoň po bodu.

Nejlepší odpověď
quentos

je to „palec nahoru“ – zkusíte-li např. na FB toto napsat někomu do komentu a toto zadat, na zmíněný palec nahoru se to samo změní

Další odpovědi
Alesh

(y) – yes – palec nahoru
(n) – no – palec dolů

badisko

pokud myslis na netu …tak presne tohle (y) je zkratka pro zobrazeni smajlika se zvednytym pazem… takze kladne hodnoceni ci souhlas …>>>> tady mas jak to zobrazuji nektere stranky …>>>> http://www.ima­gehosting.cz/?v=20140­90720.png