Rokio

Co znamená spojení zaječí maso?

Znamená to, že to maso bude ječet, nebo se jedná o maso zajíce?

Odpovědi
zvonisek

Znamená to, že je to zaječí maso, které ječí. Také jde o to, v jakém kontextu. Zda bude věta: ,,Dnes máme k obědu zaječí maso. '' nebo věta ,,Slyšíš to ticho? Kdy už zaječí to maso? ''

Kepler

Maso, flákota…to připomíná hru na zaječí fláky: já jí ho tam fláknu a ona zaječí!

quentos

Opět sto let starej fór a opět uboze doufáš, že ti za něj dá někdo hvězdičku?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.