stenly1

co znamená pojem převážná většina v procentech

dovezu li do šrotu plechy ale převážná většina jsou karoserie co je to v tomhle případě převážná většina v procentech

Nejlepší odpověď
Miroslavst

řekl bych, že převážná většina v procentech je 51%, jelikož převažuje nad (neříká se nad menší půlkou) menšinou.
51% převažuje na zbytkem 49% právě tím 1%.

Další odpovědi
mosoj

Já bych řekl, že to je stejná blbina jako
slovo „víceméně“.

nonnel

Nebo nicméně. Co může být menší, než nic? Nicméně se nicméně dost často užívá. To samé, jako když se vás někdo zeptá: „nevadí vám to?“ a vy odpovíte „ne naopak“, potom vám to z matematického hlediska vadí.