HerbiG

co znamena kdyz rekne pravnik u soudu NAMITKA! ???

co znamena kdyz rekne pravnik u soudu NAMITKA! ??? + Př. diky

Nejlepší odpověď
COVERENDER

Ze neco NAMITÁ proti tvrzení druhé strany. Tj. ze nesouhlasí s tvrzením druhé strany.

Další odpovědi
panenka

že nesouhlasí se sdělením druhé strany

standa

…tím tento právník soudu oznamuje, že podle jeho názoru je tvrzení protistrany nepravdivé nebo i PROCESNĚ ZAVÁDĚJÍCÍ, tzn., že zmiňované tvrzení protistrany, kterým může být i otázka nebo sdělení nějakého faktu, je MIMO projednávané téma, nebo že toto tvrzení je zároveň pokusem o obžalobu z jiného skutku než, který je projednáván atd., atd.