Evženie

Co znamená ISO 9001

Co si mám představit pod pojmem ISO 9001?

Nejlepší odpověď
Drap

Mezinárodní norma pro kvalitu

Další odpovědi
anonym

Certifikace systémů managementu – ISO 9001
Certifikace EN ISO 9001 je zaměřená na management jakosti a je aplikovatelná v jakékoliv organizaci ve všech oblastech výroby nebo služeb. Představuje dnes celosvětově uznávaný standard, jehož zavedení je východiskem pro aplikaci dalších požadavků na systém řízení společnosti.Když probíhá u nás audit,jsou přítomni auditoři tak 3 dny,na každé směně,sledují,vyp­távají se, je to vždycky frmol.

Zdroj: http://www.it­czlin.cz/iso-9001.php

mosoj

Téměř nic. Jenom ouřednický výmysl.
Správně řečeno „když probáhá audit je frmol“.
Jinak je to spousta papírování a možností jak to obcházet a chlubit se auditem ISO !!!

ISO nezaručuje samo osobě nějakou nadkvalitu, ale mělo by zaručit, že výrobek byl vyroben podle daného výrobního předpisu.
Je tam ale to mělo ......
Většinou se to dodržuje pouze v době auditu.