Retko

Co znamena BUMP!

Videl jsem to na anklickem foru. Konkretne na forech WOW. CHtel bych vedet co to znamena. Pisou to tam docela casto.

Nevite nekdo?

Nejlepší odpověď
quentos

WoW nehraju, ale pátral jsem na příslušných fórech; nemáte na mysli typ PC grafiky užívaný makery této hry – tzv. „bump mapping“? V tom případě se jedná o grafickou techniku, v níž se vždy před tím, než se vypočítá zabarvení, každý pixel nejprve vyhledá v mapě textury a aplikuje se na ni.

Zdroj: en.wikipedia.or­g/wiki/Bump_map­ping

Další odpovědi
panenka

BUMP V ANGLIČTINĚ ZNAMENÁ PRAŠTIT,UHODIT,U­DEŘIT…ATD