1popelka1

Co znamená bazzinga!?

V souvislosti se seriálem Teorie velkého třesku. Díky za vysvětlení

Nejlepší odpověď
Lenjička

Bazzinga říká Sheldon, když si z někoho udělá legraci. Něco jako v češtine Dostal jsem tě! nebo Mám tě! nebo Napálil! 🙂

Další odpovědi
chudst

Bazinga je predpokladam vymyslene slovo; nikde jinde jsem ho neslysel. Nicmene vyznamove viz Lenjicka – znamena „Dostal jsem tě!“ :)

Verule

na to jsem se taky ptala, tak tady jsou také možná vysvětlení – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-bazinga

1popelka1

Do vyhledávače jsem otazku zadala, ale odpoved mi to nenaslo… jinak bych se neptala…