Babsi

Co zaručeně odpuzuje myši?

Na chatě máme problémy s hlodavci, poradíte mi něco šetrného, abych si nepoškodila nábytek a nesmrdělo mi to v místnostech?
Doplňuji:
Nemyslela jsem to takhle. Myslela jsem něco co myši nesnáší a vůbec nepřijdou. Nemyslela jsem co je zabije… :D

Nejlepší odpověď
Jikra

Já osobně používám elekronický odhaněč drobných hlodavců ODH1 který kdysi v minulém století stál asi 700,– v prodejně Elektro a jsem s ním velice spokojený i když nevím jestli se to ještě prodává.
Ale zkuste to na tomto odkazu.

Zdroj: http://www.de­ramax.cz/elek­tronicke-odpuzovace-plasice-skudcu/c-908/?utm_source=sklik&%3­butm_medium=ppc&%3but­m_campaign=od­puzovace

Další odpovědi
žolik

pastičky na mišíčky.

Zdroj: žolík

elektrikář

Jsou otrávené růžové granule dají se koupit v drogeriji. Je v nich něco jako heparin myš vykrvácí do střev.

anonym

Kočka či kocour,ale ten je líny,tak tedy kočka!

olda12

Na myši používám jedině myšolapku

chudst

Pasticky na mysi. Ta je nejsetrnejsi. Proste zaklapne a mysi to zlomi pater. (Na chate mame take mysi a jinakto moc resit nejde; otravene granule jim davat nechceme.)