dust8

Co všechno ostatního lze zapojit do 20 pinového výstupů na základní desce PC, když je tím obsazena čtečka a USB vstupy?

Mám na základní desce jeden 20 pin na výstup pro čtečku karet a další už přes usb kabel s redukcí tuším přes 10? pin na další 20 pin pro usb porty na vrchy počítačové skříně, ale co by se dalo dál zapojit, když tu mám PCI-express kartu s dalšími dvěma usb porty interními, ale co by se do nich dalo ještě připojit?

Odpovědi
Dochy

Podívej se do manuálu základní desky. Nic jiného, než co je popsáno v manuálu tam rozumně připojit nepůjde. Pokud nemáš manuál, hledej na netu. Pro naprostou většinu MB se manuál najít dá – i pro ty 20 let staré.