zjentek

Co všechno je možný dělat na silvestra ve Špindlu?

Mně napadají třeba procházky a koulovaná.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud tě nebaví lyžování, můžeš sáňkovat, nebo bobovat. Bezvadná zábava je také třeba stavba sněhuláka , nebo ještě lépe sněhůláčice.

Další odpovědi
jáára

Tam se nedostaneš.

JájsemRaibek

Viz. diskuze.
Když budeš dlouho sedět v autě, tak se tam můžeš potkat třeba s vlkem :D A to je potom teprve zábava :D

marci1

Jestli se tam dostaneš, tak hlavně oslavovat! 🙂
https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/dopra­va-do-spindlerova-mlyna-a-pece-pod-snezkou-kolabuje-40308348?dop-ab-variant=0&seq-no=1&source=hp&dop_s­ource_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Malvína

Ve Špindlu potkáš samé české “hvězdičky”, to je už léta místo pro promedování se a soupeření o nej lyžařský outfit, jejichž využití na svahu bývá tatam.
Nicméně! Na tvým místě bych si určitě dopřála obrážení výborných restaurací a dobře se nadlábla. Klasická česká kuchyně, za okny padající sníh… Pohádka.
Sjela bych svah, po dobrý lyžovačce si dala za odměnu Bombardino, hodila se do gala, zašla na večeři s dobrým drinkem. Pak už záleží, zda bys byl účastníkem hotelového programu nebo si vytvořil svůj vlastní. Co jiného na Silvestra než dobře jíst a pít? Petardy osobně moc neuznávám. Pokud ty jsi jejich nadšenec, přihoď si par petard do kufru. Dobrá společnost přátel nebo rodiny nutností!

Jo a nesedej na studené nebo chytneš vlka i na prdel a to je dost voser. 🙂

nyjono

Krom lyžování můžeš třeba sedět v baru.

zjentek

A co maj ve Špindlu za faunu? Mohl bychom se potkat s mědvědem, vlky či zdivočelými prasaty? Či ještě hůř?