Hanula01

Co vše vyřídit u živnosti?

Potřebovala bych poradit. Plánuji si zřídit živnost na prodej nového dámského oblečení. S tím,že budu prodávat doma přes internet. Co vše budu potřebovat? jako např.potřebuji si sepsat obchodní podmínky,označit na schránce nebo ještě někde provozovnu? a jak to sepsat. s tím,že převážně věci budou na objednávku a něco málo „na sklad“. bydlím v RD takže mám prozatím volnou místnost,kde tyto věci můžu skladovat.díky za rady

Nejlepší odpověď
Lamalam

Mnoho otázek najednou. Na většinu z nich najdeš odpověď zde: http://www.jak­podnikat.cz/

Další odpovědi
Rokio

Abys mohla založit živnost, potřebuješ živnostenské oprávnění fyzické osoby, potom bude proveden zápis do živnostenského rejstříku a nakonec se registruješ k daním, k zdravotnímu a sociálnímu pojištění.